pattern-1
pattern-1
24.07.2022
Geri Dön

Başakşehir’de Yeni Medya Akademi kursiyerleri mezun oldu

Başakşehir’de Yeni Medya Akademi kursiyerleri mezun oldu

İSTANUBL, (DHA)- Başakşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Yeni Medya Akademi bünyesinde kurulan YouTube Akademi, Radyo Akademi, Dublaj Akademi ile Editörlük ve Grafik Tasarım Atölyesi öğrencileri mezun oldu. Başarılı bir eğitim dönemi geçiren kursiyerlerin sertifikalarını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu verdi.

Başakşehir’de gençleri sektöre kazandırmak ve usta isimlerle bir araya getirmek amacıyla eğitimlere başlayan Radyo Akademi’de 9’uncu dönem, YouTube Akademi’de 7’inci dönem All Star, Dublaj Akademi’de 4’üncü dönem ile Editörlük ve Grafik Tasarım Atölyesi’nde ilk dönem kursiyerlerin mezuniyet töreni yapıldı. Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi'nde düzenlenen sertifika törenine Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı. 

“HIZ KESMEDEN YOLA DEVAM”

Başakşehir YouTube Akademi ile başlayan yolculuğun hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Kartoğlu, “Radyo Akademimizde dokuzuncu, Youtube Akademi’mizde yedinci, Dublaj Okulu’muzda dördüncü dönemi geride bıraktık.Akademimizin altıncı ve son yıldızı Editörlük ve Grafik Tasarım Atölyemizin ilk mezunları da bugün aramızda.Akademilerimizdeki eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerlerimizi canıgönülden tebrik ediyorum” dedi. 

“ÜRETİN VE HAYALLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN”

İki yılda kocaman bir akademi ailesine sahip olduklarını ifade eden Başkan Kartoğlu, “Her dönem daha çok büyüyen ailemize yeni üyeler kazandırıyoruz. Sizleri güzel yerlerde göreceğimize, medyanın öncüsü olacağınıza yürekten inanıyorum. Çalışmaktan, üretmekten ve hayallerinizin peşinden koşmaktan asla ama asla vazgeçmeyin” şeklinde konuştu.

 

Haberin Kaynağını Görüntülemek İçin Tıklauyın.